امروز سه شنبه 1 آبان


دومين اجلاس

کد : 10149بازدید 2000 بارتاریخ انتشار 03 خرداد ماه 1393 ساعت 13:26

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری دومین اجلاس عمومی اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه+عکس

 

دومین جلسه ماهانه اجلاس اتاق اصناف در روز یکشنبه مورخ 93/02/07 با حضورجناب آقای ضرغامی فرماندار شهرستان،آقای مراد زاده بخشدار مرکزی ،آقای کریمی رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت و روسای اتحادیه های صنفی در محل اتاق اصناف ،تشکیل گردید.

پس از خیرمقدم و ارایه گزارش توسط ریاست اتاق اصناف درخصوص وضعیت اصناف و بازاریان و بیان گوشه ای از مشکلات اتحادیه ها و صنوف به موضاعات:

1- لزوم تعمیر و مرمت و احیاء بازار سنتی مساء که از آثار فرهنگی و اقتصادی دیرینه بندرلنگه می باشد.

2- جمع آوری دستفروشان از سطح شهر مخصوصا اطراف بازار و ساماندهی آنها.

3- ساماندهی جایگاههای سوخت بویژه جایگاه بندرچارک که واحدهای صنفی نانوایی و شهروندان بواسطه تعطیلی آن دچار مشکلاتی گردیده اند،اشاره نمود.

سپس ،آقای ضرغامی فرماندار شهرستان بندرلنگه به نقش مهم اصناف در جامعه و موضوع تولید اشاره نموده و گفت:دولت در اجرای سیاست های خود،سعی در کاهش تصدی گری در امور اصناف را دارد.وی درخصوص موارد یاد شده توسط رییس اتاق اصناف ،قول مساعد داد و درخواست مکتوب نمودن کلیه ی موارد از طرف رییس اتاق اصناف شد .

در ادامه جلسه ریاست اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان نیز گزارش مبسوطی درمورد تنظیم بازار کنترل و نظارت بر قیمت ها و... ارایه و اعلام کرد که :قیمت اجناس و کالا بویژه در بخش مواد غذایی در این شهرستان نسبت به سایر شهرستانهای مجاور و حتی مرکز استان ،مناسبتر می باشد.


ارتباط با کاربران

نام شما:

ایمیل شما:تصاویر مربوطه

Phoenix:تصویر0 از 4تصویرPhoenix:تصویر1 از 4تصویرPhoenix:تصویر2 از 4تصویرPhoenix:تصویر3 از 4تصویر