امروز شنبه 26 آبان


پنجمین اجلاس اتاق اصناف +عکس

کد : 74بازدید 496 بارنویسنده: مدیریت سایت تاریخ انتشار 04 مهر ماه 1396 ساعت 13:04 مطلب قابل چاپ

پنجمین اجلاس اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه با حضور اعضای دائمی و میهمانان جلسه جناب سرهنگ حافظی فرمانده محترم انتظامی شهرستان بندرلنگه و مهمانان محترم ایشان در روز دوشنبه مورخ 20/06/96 راس ساعت 10 صبح با دستور کار اعلام شده در محل اتاق اصناف تشکیل گردید .

ابتدا رییس اتاق اصناف به حاضرین بویژه میهمانان خوش آمد گفته و ضمن تشکر از حضور آنان پیشاپیش هفته نیروی انتظامی راتبریک گفت . وی موضوعاتی را در خصوص اجناس ته لنجی و کالای قاچاق مطرح نموده و در پایان سخنان خود را از همکاری صمیمانه نیروی انتظامی شهرستان و مساعدت فرماندهی محترم در امر روان سازی بازار و برگزاری امنیت تشکر و قدردانی نمود . سپس جناب سرهنگ حافظی ضمن توضیح موراد قانونی و لزوم تعامل و همکاری مردم با نیرو به تشریح موضوعات کالاهای ته لنجی و تفکیک کالاهای قانونی با کالای قاچاق پرداخت . آنگاه سئوالاتی از سوی نمایندگان اصناف و بازاریان و اتحادیه های صنفی مطرح که فرماندهی محترم و ... پاسخ های لازم را ارائه نمودند .

در این جلسه از خدمات و زحمات رییس سابق و اماکن عمومی انتظامی شهرستان تقدیر بعمل آمده و آقای یوسفی بعنوان مدیریت جدید اماکن عمومی نیروی انتظامی شهرستان معرفی گردید . این جلسه با تصویب 5 مصوبه در ساعت 13:30 به کار خود پایان داد .


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید


ارتباط با کاربران

نام شما:

ایمیل شما:تصاویر مربوطه

Phoenix:تصویر0 از 5تصویرPhoenix:تصویر1 از 5تصویرPhoenix:تصویر2 از 5تصویرPhoenix:تصویر3 از 5تصویر
Phoenix:تصویر4 از 5تصویر